Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar ve telefon tamiri alanında hizmet veren Pi Elektronik; hızlı, etkili ve garantili çalışma prensibi ile müşterilerine uzun vadede hizmet sunmayı amaç edinmektedir.

Günümüzde birçok alanda vazgeçilmez bir parça haline gelen bilgisayar ve telefonlar, bazı sebeplerle belirli zamanlarda arıza çıkarabilmektedirler. Arıza veya kurulum ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bilgisayar servis ekiplerine ulaşmanız gerekecektir. Hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen Pi Elektronik, bu durumlarda güvenerek danışabileceğiniz bir firmadır.

Bilgisayarınızda yaşadığınız sorunun, ilk olarak sebebini anlayarak etkili ve kesin çözümü belirliyoruz. Sonra ise ekip arkadaşlarımız sizlere durum hakkında bilgi veriyorlar. Sizin de onayınız alındıktan sonra ise, sorunun giderilmesi yolu izlenmektedir. Bilgisayar tamir ve bakım servisi hizmetlerimiz bu sistem ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgisayar servis hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken en önemli mesele; sorunlara orta ve uzun vadede değil, kısa vadede çözüm üreten firmalardan uzak durmanız olmalıdır. Buna dikkat etmediğiniz takdirde, en ufak bir teknik aksaklık yaşadığınızda başa dönmüş olacaksınız.

Pi Elektronik Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar servisi hizmeti vermenin yanında; uzaktan yardım, yeni bilgisayar kurulumu, ek donanımların kurulumu gibi hizmetler de vermekteyiz.
Yaşadığınız sorunların çözümleri için sonuç odaklı ilerleyerek sorununuzu belirliyoruz; en hızlı ve ekonomik şekilde çözüme varmak için çalışıyoruz. Bütçenizi sarsacak şekilde bilgisayar servisi fiyatları sunmamak için, size en şeffaf şekilde hizmet vererek sorunun ana kaynağını profesyonel olarak ortadan kaldırıyoruz.

Bilgisayarınızın servisi sürecini en iyi şekilde neticelendirdikten sonra, bilgisayarınızın işletim sistemi denetleme çalışmaları ve performans iyileştirme çalışmaları konusunda da hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda servis ve bakım süreci tam olarak beklediğiniz gibi neticelenecektir.

Pi Elektronik vermiş olduğu bilgisayar servisi hizmetlerinde sadece sorunu ortadan kaldırmaya odaklı olarak değil, tekrarlanmamasını da sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Bilgisayarınızda herhangi bir aksaklık olabilme ihtimali göz önüne alınarak deneme kontrolleri yapılır ve problemlerin ortadan kalktığına emin olduktan sonra bilgisayar servis süreci sonlandırılır.

Pi Elektronik; evinizde, okulunuzda veya ofisinizde bilgisayar servis başlığı altında; masaüstü, pc, notebook ve diğer tüm bilgisayarlarınızın tamir ve servis hizmetlerini vermektedir. Garantili olarak sunduğumuz ekonomik servis hizmetimiz ve deneyimli teknik ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.